Luftio Air Quality Monitor

4 999 Kč

limitovaná edice, včetně aplikace a dashboardu

Počet kusů:

Co měříme

CO2

Těkavé látky

Teplota

Vlhkost

Tlak

Produktivita

Mimo pevnější zdraví, které je pro nás hlavně v této době důležité, dopřejte svým zaměstnancům vyšší produktivitu. Se zdravějším vzduchem souvisejí i kognitivní funkce, které se při snížené koncentraci CO2 (oxid uhličitý) a VOC (těkavé organické látky) zlepšují o 101 %. 

Luftio tak můžete mimo pěkný technologický gadget brát i jako investici do Vaší firmy, která se Vám v dlouhodobém horizontu vyplatí, a to díky vyšší produktivitě,  spokojenosti a nižší nemocnosti Vašich zaměstnanců.

Zdraví

S vyšší kvalitou vzduchu mají zaměstnanci pevnější zdraví. Již při vlhkosti vzduchu větší jak 40 % se významně snižuje infekčnost aerosolizovaných virů. 

Díky našim senzorům dáváte svým zaměstnancům příležitost pro změnu, která je naučí pravidelně větrat a hledat řešení, které by mohly jejich vzduch udělat zdravějším. 

Spokojenost na pracovišti

Průzkum, který byl proveden mezi 1100 zaměstnanci z celé Evropy, ukázal, že většina zaměstnanců touží po pohodlí, bezpečí a čistotě na pracovišti. A lepší vzduch patří nesporně mezi ně. 

V dnešní době lidé hledají na trhu práce pozice, ve kterých se budou cítit komfortně. Garance kvality vzduchu na pracovišti tedy plno lidí přesvědčí. A to jsme nezmínili osoby, které trpí astmatickými nebo jinými dýchacími potížemi. 

Mobilní aplikace a webový dashboard

Aplikace je primárně pro Vaše zaměstnance. Každý bude mít totiž v telefonu údaje o svém Luftiu, které je v jeho dané kanceláři. Díky němu bude moci pravidelně větrat, pokud se podmínky pro práci zhorší. 

Webový dashboard je naopak pro zaměstnavatele. Ten v něm vidí statistiky ze všech Luftio ve firmě. Na základě toho může vyhodnocovat, ve kterých místnostech je vzduch horší než v ostatních.

Měřené veličiny
CO2, VOC, teplota, vlhkost, tlak 

Software
Webový dashboard
Mobilní aplikace (iOS a Android)

Připojení
WiFi (2.4 Ghz, WPA/WPA2)

Napájení
USB Typ-C 5V (kabel a adaptér je součástí balení)

Umístění
Na stůl, na zeď

Rozměry
105x105x50mm