Proč Luftio?

Produktivita

Mimo lepší zdraví dopřejete svým zaměstnancům i vyšší produktivitu. Snížené koncentrace CO2 (oxid uhličitý) a VOC (těkavé organické sloučeniny) zlepšují kognitivní funkce o více než 101%. 

Luftio tak můžete mimo pěkný technologický gadget brát i jako investici do vaší firmy, která se Vám v dlouhodobém horizontu vyplatí, a to díky větší produktivitě a spokojenosti Vašich zaměstnanců.

Zdraví

Lepší kvalita vzduchu zajistí také méně zdravotních problémů. Již při vlhkosti vzduchu větší jak 40 % se významně snížuje infekčnost aerosolizovaných virů. 

Díky našim senzorům dáváte svým zaměstnancům příležitost pro změnu. Mohou se naučit pravidelně větrat či hledat jiná řešení. Člověk totiž sám změnu v místnosti nepozná, protože si naše tělo na okolní podmínky postupně zvyká. Luftio ale např. vysokou koncentraci CO2 pozná a řekne Vám to.

Spokojenost na pracovišti

Z průzkumu mezi 11000 zaměstnanci z celé Evropy vychází, že většina zaměstnanců touží po čistotě, pohodlí a bezpečí v pracovním prostoru. A lepší vzduch patří nesporně mezi některé z nich.

V dnešní době lidé na trhu práce hledají pozice, ve kterých se budou cítit komfortně. Garance kvality vzduchu na pracovišti tedy plno lidí přesvědčí. A to se nebavíme o astmaticích či jiných osobách s dýchacími potížemi.

Jsme tým mladých lidí

Luftio není žádný mega korporát, spíše naopak. Jsme tým mladých lidí, které dopředu žene hlavně myšlenka na zlepšení podmínek na pracovišti.

Zároveň od nás však můžete očekávat stoprocentní nasazení a zodpovědnost. Díky píli jsme již dokázali obsadit druhé místo v celorepublikovém kole soutěže Soutěž a podnikej a rovněž jsme si připsali úspěch v podobě vítězství v soutěži Startup VŠE. Navíc již komunikujeme s budoucími partnery a ženeme náš projekt vpřed.